farahani
26 اسفند 1401 - 14:04

تبریز را باید ثروتمند کنیم؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: برای بهبود معیشت مردم باید شهر را ثروتمند کنیم و این کار نیز مستلزم تسهیل امور مرتبط در حوزه های مختلف کسب و کار است تا مسیر سرمایه گذاری هموارتر شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، صابر پرنیان پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای هیات مدیره صنف ماشین سازان، تراشکاران و صنوف وابسته تبریز با بیان این که تبریز بنیانگذار صنعت ماشین سازی و تراشکاری در کشور است، اظهار کرد: صنعت ماشین سازی کشور مدیون صنعتگران تبریز است.

وی افزود: صنف ماشین سازی و تراشکاری هنر صنعت پیچیده ای است و صنعتگران قوی و توانمندی در این صنف فعالیت می کنند.

پرنیان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت اعضای هیات مدیره صنف ماشین سازان و تراشکاران تاکید کرد: صنف ماشین سازان، تراشکاران و صنوف وابسته تبریز صنف قدرتمندی است و استادکاران ماهری به جامعه صنعت ارایه می دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به علاقمندی بخش خصوصی استان برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی گفت: تبریز از گذشته تاکنون جایگاه ویژه‌ای در تجارت و صنعت داشته است.

پرنیان ادامه داد: برای بهبود معیشت مردم باید شهر را ثروتمند کنیم و این کار نیز مستلزم تسهیل امور مرتبط در حوزه های مختلف کسب و کار است تا مسیر سرمایه گذاری هموارتر شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: باید با همکاری دستگاه های متولی فضای مناسبی برای فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ایجاد شود تا شاهد رونق اقتصادی در بخش های مختلف باشیم.

در این نشست برخی از اعضا بسیاری از مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند که مقرر شد با پیگیری های لازم اقدامات مورد نیاز به منظور تسهیل و رفع موانع فعالان این صنف انجام شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1097575